• Dunaharaszti MTK
    Pest Vármegye I/C - Észak

Mérkőzések 2023/24

2023. szeptember 13. Szerda
18:30 Gödöllői SK III. 12 : 6 Őrbottyáni Csapatok SE III. 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
18:30 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
2023. szeptember 15. Péntek
18:00 Vámosmikolai MSE I. 1 : 17 Vámosmikolai MSE II. 2635 Vámosmikola, Ipolysági út 40. , Vámosmikola Sportcsarnok
18:00 2635 Vámosmikola, Ipolysági út 40. , Vámosmikola Sportcsarnok
2023. szeptember 16. Szombat
09:00 Csömöri Pingpong SE 12 : 6 Váci Reménység SE IV. 2141 Csömör, Palotai út 7. , Csömöri Sportcsarnok
09:00 2141 Csömör, Palotai út 7. , Csömöri Sportcsarnok
09:00 Dunaharaszti MTK V. 18 : 0 Petőfi DSE Hévízgyörk II. 2330 Dunaharaszti, Rákóczi u. 28. , II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
09:00 2330 Dunaharaszti, Rákóczi u. 28. , II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2023. szeptember 17. Vasárnap
09:00 Majosháza SE 4 : 14 Eurokapu SE II. 2339 Majosháza, Kossuth Lajos u. 39.
09:00 2339 Majosháza, Kossuth Lajos u. 39.
2023. szeptember 20. Szerda
18:30 Gödöllői SK III. 2 : 16 Vámosmikolai MSE II. 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
18:30 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
2023. szeptember 23. Szombat
11:00 Eurokapu SE II. 11 : 7 Csömöri Pingpong SE 2000 Szentendre, Mária u. 1. , Izbégi Általános Iskola
11:00 2000 Szentendre, Mária u. 1. , Izbégi Általános Iskola
2023. szeptember 24. Vasárnap
10:00 Őrbottyáni Csapatok SE III. 9 : 9 Majosháza SE 2162 Őrbottyán, Rákóczi u.84. , Kvassay Jenő Általános Iskola
10:00 2162 Őrbottyán, Rákóczi u.84. , Kvassay Jenő Általános Iskola
13:00 Petőfi DSE Hévízgyörk II. 7 : 11 Vámosmikolai MSE I. 2192 Hévízgyörk, Ady Endre u. 143. , Petőfi Sándor Általános Iskola
13:00 2192 Hévízgyörk, Ady Endre u. 143. , Petőfi Sándor Általános Iskola
2023. október 1. Vasárnap
10:00 Váci Reménység SE IV. 15 : 3 Dunaharaszti MTK V. 2600 Vác, Schuszter Konstantin tér 6. , Piarista Gimnázium és Kollégium
10:00 2600 Vác, Schuszter Konstantin tér 6. , Piarista Gimnázium és Kollégium
2023. október 4. Szerda
18:00 Gödöllői SK III. 12 : 6 Majosháza SE 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
18:00 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
2023. október 13. Péntek
18:00 Vámosmikolai MSE I. 3 : 15 Váci Reménység SE IV. 2635 Vámosmikola, Ipolysági út 40. , Vámosmikola Sportcsarnok
18:00 2635 Vámosmikola, Ipolysági út 40. , Vámosmikola Sportcsarnok
18:00 Vámosmikolai MSE II. 18 : 0 Petőfi DSE Hévízgyörk II. 2635,Vámosmikola, Ipolysági út 40. , Vámosmikola Sportcsarnok
18:00 2635,Vámosmikola, Ipolysági út 40. , Vámosmikola Sportcsarnok
2023. október 14. Szombat
09:00 Csömöri Pingpong SE 16 : 2 Őrbottyáni Csapatok SE III. 2141 Csömör, Palotai út 7. , Csömöri Sportcsarnok
09:00 2141 Csömör, Palotai út 7. , Csömöri Sportcsarnok
09:00 Dunaharaszti MTK V. 2 : 16 Eurokapu SE II. 2330 Dunaharaszti, Rákóczi u. 28. , II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
09:00 2330 Dunaharaszti, Rákóczi u. 28. , II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2023. október 25. Szerda
18:30 Gödöllői SK III. 4 : 14 Csömöri Pingpong SE 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
18:30 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
2023. október 28. Szombat
10:00 Váci Reménység SE IV. 17 : 1 Petőfi DSE Hévízgyörk II. 2600 Vác, Schuszter Konstantin tér 6. , Piarista Gimnázium és Kollégium
10:00 2600 Vác, Schuszter Konstantin tér 6. , Piarista Gimnázium és Kollégium
11:00 Eurokapu SE II. 13 : 5 Vámosmikolai MSE I. 2000 Szentendre, Mária u. 1. , Izbégi Általános Iskola
11:00 2000 Szentendre, Mária u. 1. , Izbégi Általános Iskola
2023. október 29. Vasárnap
09:00 Majosháza SE 1 : 17 Vámosmikolai MSE II. 2339 Majosháza, Kossuth Lajos u. 39.
09:00 2339 Majosháza, Kossuth Lajos u. 39.
10:00 Őrbottyáni Csapatok SE III. 5 : 13 Dunaharaszti MTK V. 2162 Őrbottyán, Rákóczi u.84. , Kvassay Jenő Általános Iskola
10:00 2162 Őrbottyán, Rákóczi u.84. , Kvassay Jenő Általános Iskola

Támogatók