• Dunaharaszti MTK
    Pest Vármegye I/C - Észak

    Meccslapok

A Dunaharaszti MTK Asztalitenisz szakosztálya a 2023/24-es szezon csapatbajnokságainak öt osztályában is részt vesz. Két nemzeti bajnokságban (NB II. Dél-Kelet és NB III. Közép-Magyarország) és három Pest vármegyei bajnokságban (I/A, I/B és I/C Észak). A mérkőzések - és nem csak a DMTK csapatainak - meccslapjait is könnyen megtalálja és megtekintheti, ha ezen az oldalon rákattint a fejlécben az Önt érdeklő osztályra, majd a mérkőzés sorában találhatómeccslap” szövegre. Amennyiben a link nem aktív, akkor a meccslap még nincs fenn (vagy a vendékcsapat még nem igazolta le) a csapatbajnokságokat adminisztráló Ponger Kftweboldalán. Aktív link esetén Ön a Ponger oldalán taláható meccslapot hívja meg, ami egy felugró ablakban nyílik meg.

 

 

1. forduló
Dunaharaszti MTK V. 18 : 0 Petőfi DSE Hévízgyörk II. meccslap
Gödöllői SK III. 12 : 6 Őrbottyáni Csapatok SE III. meccslap
Vámosmikola SE I. 1 : 17 Vámosmikola SE II. meccslap
Csömöri Pingpong SE 12 : 6 Váci Reménység SE IV. meccslap
Majosháza SE 4 : 14 Eurokapu SE II. meccslap
2. forduló
Váci Reménység SE IV. 15 : 3 Dunaharaszti MTK V. meccslap
Petőfi DSE Hévízgyörk II. 7 : 11 Vámosmikola SE I. meccslap
Eurokapu SE II. 11 : 7 Csömöri Pingpong SE meccslap
Őrbottyáni Csapatok SE III. 9 : 9 Majosháza SE meccslap
Gödöllő SK III. 2 : 16 Vámosmikola SE II. meccslap
3. forduló
Dunaharaszti MTK V. 2 : 16 Eurokapu SE II. meccslap
Vámosmikola SE I. 3 : 15 Váci Reménység SE IV. meccslap
Csömöri Pingpong SE 16  : 2 Őrbottyáni Csapatok SE III. meccslap
Gödöllő SK III. (pályaválasztó csere) 12 : 6 Majosháza SE meccslap
Vámosmikola SE II. 18 : 0 Petőfi DSE Hévízgyörk II. meccslap
4. forduló
Őrbottyáni Csapatok III. 5 : 13 Dunaharaszti MTK V. meccslap
Eurokapu SE II. 13 : 5 Vámosmikola SE I. meccslap
Gödöllő SK III. 4 : 14 Csömöri Pingpong SE meccslap
Majosháza SE 1 : 17 Vámosmikola SE II. meccslap
Váci Reménység SE IV. 17 : 1 Petőfi DSE Hévízgyörk II. meccslap
5. forduló
Dunaharaszti MTK V. : 12  Gödöllői SK III. meccslap
Vámosmikola SE I. (halasztva)   :   Őrbottyáni Csapatok III. meccslap
Csömöri Pingpong SE 17 : 1 Majosháza SE meccslap
Petőfi DSE Hévízgyörk II.   :   Eurokapu SE II. meccslap
Vámosmikola SE II. 10 : 8 Váci Reménység SE IV. meccslap
6. forduló
Majosháza SE 10 : 8 Dunaharaszti MTK V. meccslap
Gödöllői SK III. (halasztva) : Vámosmikola SE I. meccslap
Csömöri Pingpong SE 12 : 6 Vámosmikola SE II. meccslap
Őrbottyáni Csapatok III. 13 : 5 Petőfi DSE Hévízgyörk II. meccslap
Eurokapu SE II. 14 : 4 Váci Reménység SE IV. meccslap
7. forduló
Dunaharaszti MTK V.   :   Csömöri Pingpong SE meccslap
Vámosmikola SE I.   :   Majosháza SE meccslap
Váci Reménység SE IV.   :   Őrbottyáni Csapatok III. meccslap
Petőfi DSE Hévízgyörk II.   :   Gödöllői SK III. meccslap
Vámosmikola SE II.   :   Eurokapu SE II. meccslap
8. forduló
Dunaharaszti MTK V.   :   Vámosmikolai MSE II. meccslap
Csömöri Pingpong SE   :   Vámosmikola SE I. meccslap
Majosháza SE   :   Petőfi DSE Hévízgyörk II. meccslap
Gödöllői SK III.   :   Váci Reménység SE IV. meccslap
Eurokapu SE II.   :   Őrbottyáni Csapatok III. meccslap
9. forduló
Vámosmikolai MSE I.   :   Dunaharaszti MTK V. meccslap
Petőfi DSE Hévízgyörk II.   :   Csömöri Pingpong SE meccslap
Váci Reménység SE IV.   :   Majosháza SE meccslap
Eurokapu SE II.   :   Gödöllői SK III. meccslap
Őrbottyáni Csapatok III.   :   Vámosmikolai MSE II. meccslap

Támogatók