• Dunaharaszti MTK
    Pest Vármegye I/B

Mérkőzések 2023/24

2023. szeptember 14. Csütörtök
18:30 Gödöllői SK II. 13 : 5 Őrbottyáni Csapatok SE II. 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
18:30 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
19:15 Albertirsai SE II. 10 : 8 Tápiógyörgyei ASK II. 2730 Albertirsa, Dolina u. 3. , Albertirsai Sportcsarnok
19:15 2730 Albertirsa, Dolina u. 3. , Albertirsai Sportcsarnok
2023. szeptember 16. Szombat
09:00 Dunaharaszti MTK IV. 7 : 11 Petőfi DSE Hévízgyörk I. 2330 Dunaharaszti, Rákóczi u. 28. , II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
09:00 2330 Dunaharaszti, Rákóczi u. 28. , II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
10:00 Csemői Palotás SE II. 18 : 0 King-Pong SE 2713 Csemő, Petőfi Sándor u. 1. , Ladányi Mihály Általános Iskola
10:00 2713 Csemő, Petőfi Sándor u. 1. , Ladányi Mihály Általános Iskola
16:30 Prémium Gyáli ASE II. 16 : 2 Gödi SE II. 2360 Gyál, Ady Endre u. 20. , Ady Endre Általános Iskola
16:30 2360 Gyál, Ady Endre u. 20. , Ady Endre Általános Iskola
2023. szeptember 21. Csütörtök
17:30 King-Pong SE 13 : 5 Dunaharaszti MTK IV. 2440 Százhalombatta, Ifjúság útja 7. , 1. Számú Általános Iskola
17:30 2440 Százhalombatta, Ifjúság útja 7. , 1. Számú Általános Iskola
18:30 Gödöllői SK II. 10 : 8 Gödi SE II. 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
18:30 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
2023. szeptember 23. Szombat
14:00 Tápiógyörgyei ASK II. 10 : 8 Csemői Palotás SE II. 2767 Tápiógyörgye, Szent István tér 7. , Kazinczy Ferenc Általános Iskola
14:00 2767 Tápiógyörgye, Szent István tér 7. , Kazinczy Ferenc Általános Iskola
16:30 Prémium Gyáli ASE II. 14 : 4 Petőfi DSE Hévízgyörk I. 2360 Gyál, Ady Endre u. 20. , Ady Endre Általános Iskola
16:30 2360 Gyál, Ady Endre u. 20. , Ady Endre Általános Iskola
2023. szeptember 24. Vasárnap
10:00 Őrbottyáni Csapatok SE II. 10 : 8 Albertirsai SE II. 2162 Őrbottyán, Rákóczi u.84. , Kvassay Jenő Általános Iskola
10:00 2162 Őrbottyán, Rákóczi u.84. , Kvassay Jenő Általános Iskola
2023. október 12. Csütörtök
17:30 King-Pong SE 10 : 8 Prémium Gyáli ASE II. 2440 Százhalombatta, Ifjúság útja 7. , 1. Számú Általános Iskola
17:30 2440 Százhalombatta, Ifjúság útja 7. , 1. Számú Általános Iskola
19:15 Albertirsai SE II. 8 : 10 Gödöllői SK II. 2730 Albertirsa, Dolina u. 3. , Albertirsai Sportcsarnok
19:15 2730 Albertirsa, Dolina u. 3. , Albertirsai Sportcsarnok
2023. október 14. Szombat
09:00 Dunaharaszti MTK IV. 7 : 11 Tápiógyörgyei ASK II. 2330 Dunaharaszti, Rákóczi u. 28. , II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
09:00 2330 Dunaharaszti, Rákóczi u. 28. , II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
10:00 Őrbottyáni Csapatok SE II. 9 : 9 Csemői Palotás SE II. 2162 Őrbottyán, Rákóczi u.84. , Kvassay Jenő Általános Iskola
10:00 2162 Őrbottyán, Rákóczi u.84. , Kvassay Jenő Általános Iskola
2023. október 15. Vasárnap
10:00 Gödi SE II. 15 : 3 Petőfi DSE Hévízgyörk I. 2132 Göd, Ifjúság köz 1-3. , Németh László Általános Iskola
10:00 2132 Göd, Ifjúság köz 1-3. , Németh László Általános Iskola
2023. október 26. Csütörtök
17:30 King-Pong SE 11 : 7 Petőfi DSE Hévízgyörk I. 2440 Százhalombatta, Ifjúság útja 7. , 1. Számú Általános Iskola
17:30 2440 Százhalombatta, Ifjúság útja 7. , 1. Számú Általános Iskola
18:30 Gödöllői SK II. 13 : 5 Csemői Palotás SE II. 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
18:30 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
19:15 Albertirsai SE II. 8 : 10 Gödi SE II. 2730 Albertirsa, Dolina u. 3. , Albertirsai Sportcsarnok
19:15 2730 Albertirsa, Dolina u. 3. , Albertirsai Sportcsarnok
2023. október 28. Szombat
16:30 Prémium Gyáli ASE II. 13 : 5 Tápiógyörgyei ASK II. 2360 Gyál, Ady Endre u. 20. , Ady Endre Általános Iskola
16:30 2360 Gyál, Ady Endre u. 20. , Ady Endre Általános Iskola
2023. október 29. Vasárnap
10:00 Őrbottyáni Csapatok SE II. 11 : 7 Dunaharaszti MTK IV. 2162 Őrbottyán, Rákóczi u.84. , Kvassay Jenő Általános Iskola
10:00 2162 Őrbottyán, Rákóczi u.84. , Kvassay Jenő Általános Iskola

Támogatók