• Dunaharaszti MTK
    NB III. - Közép-Magyarország

Mérkőzések 2023/24

2023. szeptember 14. Csütörtök
18:30 Gödöllői SK I. 8 : 10 Szuperinfo-CVSE III. 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
18:30 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
2023. szeptember 15. Péntek
18:30 Vecsési SE I. 11 : 7 Eurokapu SE I. 2220 Vecsés, Petőfi tér 1. , Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
18:30 2220 Vecsés, Petőfi tér 1. , Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
2023. szeptember 16. Szombat
10:00 Csemői Palotás SE I. 7 : 11 Váci Reménység SE II. 2713 Csemő, Petőfi Sándor u. 1. , Ladányi Mihály Általános Iskola
10:00 2713 Csemő, Petőfi Sándor u. 1. , Ladányi Mihály Általános Iskola
11:00 Top Fitness SZSE I. 11 : 7 Prémium Gyáli ASE I. 2370 Dabas, Bartók Béla út 31. , Kossuth Lajos Általános Iskola
11:00 2370 Dabas, Bartók Béla út 31. , Kossuth Lajos Általános Iskola
13:00 Dunaharaszti MTK II. 10 : 8 Városi SE Dunakeszi II. 2330 Dunaharaszti, Rákóczi u. 28. , II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
13:00 2330 Dunaharaszti, Rákóczi u. 28. , II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2023. szeptember 21. Csütörtök
18:03 Gödöllői SK I. 10 : 8 Top Fitness SZSE I. 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
18:03 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
2023. szeptember 23. Szombat
10:00 Szuperinfo-CVSE III. 10 : 8 Vecsési SE I. 2700 Cegléd, Damjanich u. 3. , Városi Asztalitenisz Csarnok
10:00 2700 Cegléd, Damjanich u. 3. , Városi Asztalitenisz Csarnok
11:00 Eurokapu SE I. 17 : 1 Csemői Palotás SE I. 2000 Szentendre, Mária u. 1. , Izbégi Általános Iskola
11:00 2000 Szentendre, Mária u. 1. , Izbégi Általános Iskola
2023. szeptember 24. Vasárnap
11:00 Városi SE Dunakeszi II. 11 : 7 Prémium Gyáli ASE I. 2120 Dunakeszi, Vasút u. 11. , Asztalitenisz terem
11:00 2120 Dunakeszi, Vasút u. 11. , Asztalitenisz terem
2023. október 1. Vasárnap
11:00 Váci Reménység SE II. 16 : 2 Dunaharaszti MTK II. 2600 Vác, Schuszter Konstantin tér 6. , Piarista Gimnázium és Kollégium
11:00 2600 Vác, Schuszter Konstantin tér 6. , Piarista Gimnázium és Kollégium
2023. október 13. Péntek
18:30 Vecsési SE I. 10 : 8 Gödöllői SK I. 2220 Vecsés, Petőfi tér 1. , Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
18:30 2220 Vecsés, Petőfi tér 1. , Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
2023. október 14. Szombat
10:00 Csemői Palotás SE I. 4 : 14 Szuperinfo-CVSE III. 2713 Csemő, Petőfi Sándor u. 1. , Ladányi Mihály Általános Iskola
10:00 2713 Csemő, Petőfi Sándor u. 1. , Ladányi Mihály Általános Iskola
11:00 Top Fitness SZSE I. 14 : 4 Városi SE Dunakeszi II. 2370 Dabas, Bartók Béla út 31. , Kossuth Lajos Általános Iskola
11:00 2370 Dabas, Bartók Béla út 31. , Kossuth Lajos Általános Iskola
13:00 Dunaharaszti MTK II. 9 : 9 Eurokapu SE I. 2330 Dunaharaszti, Rákóczi u. 28. , II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
13:00 2330 Dunaharaszti, Rákóczi u. 28. , II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
16:30 Prémium Gyáli ASE I. 13 : 5 Váci Reménység SE II. 2360 Gyál, Ady Endre u. 20. , Ady Endre Általános iskola
16:30 2360 Gyál, Ady Endre u. 20. , Ady Endre Általános iskola
2023. október 26. Csütörtök
18:30 Gödöllői SK I. 12 : 6 Csemői Palotás SE I. 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
18:30 2100 Gödöllő, Dózsa György út 69. , Városi Asztalitenisz Csarnok
2023. október 27. Péntek
18:30 Vecsési SE I. 10 : 8 Top Fitness SZSE I. 2220 Vecsés, Petőfi tér 1. , Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
18:30 2220 Vecsés, Petőfi tér 1. , Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
2023. október 28. Szombat
10:00 Szuperinfo-CVSE III. 13 : 5 Dunaharaszti MTK II. 2700 Cegléd, Damjanich u. 3. , Városi Asztalitenisz Csarnok
10:00 2700 Cegléd, Damjanich u. 3. , Városi Asztalitenisz Csarnok
11:00 Eurokapu SE I. 15 : 3 Prémium Gyáli ASE I. 2000 Szentendre, Mária u. 1. , Izbégi Általános Iskola
11:00 2000 Szentendre, Mária u. 1. , Izbégi Általános Iskola
2023. november 5. Vasárnap
10:00 Váci Reménység SE II. 12 : 6 Városi SE Dunakeszi II. 2600 Vác, Schuszter Konstantin tér 6. , Piarista Gimnázium és Kollégium
10:00 2600 Vác, Schuszter Konstantin tér 6. , Piarista Gimnázium és Kollégium

Támogatók