Pest megye „A” 2014/15

Nyomtatás

3. forduló

szombat 27 szeptember, 2014 11:30 DMTK I.
DMTK I.
DMTK I.7 : 11Gödöllő IV.
Egyéni győzelem: Mihály György3  3Egyéni győzelem: Szedmák Szabolcs
Egyéni győzelem: Sós Tibor2  3Egyéni győzelem: Czukker László
Egyéni győzelem: Török Anna1  2Egyéni győzelem: Szilágyi Szabolcs
Egyéni győzelem: Kasler László0  2Egyéni győzelem: Kovács Máté
Páros győzelem: Mihály - Sós1  1Páros győzelem: Szedmák - Czukker
Egyéni győzelem: Kasler - Török0  0Páros győzelem: Szilágyi - Kovács M
7:11
Gödöllő IV.
Gödöllő IV. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
vasárnap 28 szeptember, 2014 10:00 Gödi SE II.
Gödi SE II.
Gödi SE II.4 : 14Szada SE I.
4:14
Szada SE I.
Szada SE I. Németh László Általános Iskola
vasárnap 28 szeptember, 2014 10:00 Újhartyán II.
Újhartyán II.
Újhartyán II.11 : 7Vác III
11:7
Vác III
Vác III Újhartyáni Német Nemzetiségi Általános Iskola
vasárnap 28 szeptember, 2014 10:30 Nagykáta I.
Nagykáta I.
Nagykáta I.4 : 14Őrbottyán I.
4:14
Őrbottyán I.
Őrbottyán I. Sportcsarnok

4. forduló

péntek 03 október, 2014 18:00 Szada SE I.
Szada SE I.
Szada SE I.13 : 5Őrbottyán I.
13:5
Őrbottyán I.
Őrbottyán I. Székely Bertalan Általános Iskola
péntek 03 október, 2014 19:00 Eurokapu II.
Eurokapu II.
Eurokapu II.3 : 15Gödöllő IV.
3:15
Gödöllő IV.
Gödöllő IV.
szombat 04 október, 2014 09:00 Csömöri SE I
Csömöri SE I
Csömöri SE I10 : 8Gödi SE II.
10:8
Gödi SE II.
Gödi SE II.
szombat 04 október, 2014 10:00 Dabas-Sári AC II.
Dabas-Sári AC II.
Dabas-Sári AC II.6 : 12Vác III
6:12
Vác III
Vác III II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
szombat 04 október, 2014 10:00 Kakucs SE I.
Kakucs SE I.
Kakucs SE I.16 : 2Tápiógyörgye II.
16:2
Tápiógyörgye II.
Tápiógyörgye II. KG Profil Kft.
szombat 04 október, 2014 16:30 Gyáli ASE I.
Gyáli ASE I.
Gyáli ASE I.14 : 4Gödöllő V.
14:4
Gödöllő V.
Gödöllő V. Ady Endre Általános Iskola
vasárnap 05 október, 2014 10:00 Újhartyán II.
Újhartyán II.
Újhartyán II.8 : 10Maglódi I.
8:10
Maglódi I.
Maglódi I. Újhartyáni Német Nemzetiségi Általános Iskola
vasárnap 05 október, 2014 10:30 Nagykáta I.
Nagykáta I.
Nagykáta I.9 : 9DMTK I.
Egyéni győzelem: Molnár László3  3Egyéni győzelem: Mihály György
Egyéni győzelem: Varga Attila3  2Egyéni győzelem: Kasler László
Egyéni győzelem: Gál Tamás1  2Egyéni győzelem: Török Anna
Egyéni győzelem: Brender Ervin1  1Egyéni győzelem: Sós Tibor
Páros győzelem: Molnár - Varga1  1Páros győzelem: Mihály - Sós
Páros győzelem: Brender - Gál0  0Páros győzelem: Kasler - Török
9:9
DMTK I.
DMTK I. Sportcsarnok

5. forduló

csütörtök 16 október, 2014 16:00 Gödöllő V.
Gödöllő V.
Gödöllő V.15 : 3Tápiógyörgye II.
15:3
Tápiógyörgye II.
Tápiógyörgye II.
vasárnap 19 október, 2014 10:00 Őrbottyán I.
Őrbottyán I.
Őrbottyán I.13 : 5Csömöri SE I
13:5
Csömöri SE I
Csömöri SE I
vasárnap 19 október, 2014 10:00 Gödi SE II.
Gödi SE II.
Gödi SE II.5 : 13Gyáli ASE I.
5:13
Gyáli ASE I.
Gyáli ASE I. Németh László Általános Iskola
vasárnap 19 október, 2014 10:00 Vác III
Vác III
Vác III0 : 18Kakucs SE I.
0:18
Kakucs SE I.
Kakucs SE I.
vasárnap 19 október, 2014 10:00 Dabas-Sári AC II.
Dabas-Sári AC II.
Dabas-Sári AC II.8 : 10Maglódi I.
8:10
Maglódi I.
Maglódi I. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
vasárnap 19 október, 2014 10:00 Újhartyán II.
Újhartyán II.
Újhartyán II.0 : 0Eurokapu II.
0:0
Eurokapu II.
Eurokapu II. Újhartyáni Német Nemzetiségi Általános Iskola
vasárnap 19 október, 2014 10:00 Gödöllő IV.
Gödöllő IV.
Gödöllő IV.11 : 7Nagykáta I.
11:7
Nagykáta I.
Nagykáta I. Török István Gimnázium
vasárnap 19 október, 2014 11:30 DMTK I.
DMTK I.
DMTK I.8 : 10Szada SE I.
Egyéni győzelem: Mihály György4  3Egyéni győzelem: Madarász Tibor
Egyéni győzelem: Sós Tibor3  2Egyéni győzelem: Földi László
Egyéni győzelem: Török Anna1  2Egyéni győzelem: Hrustinszky Tibor
Egyéni győzelem: Kasler László0  1Egyéni győzelem: Vas Zoltán
Páros győzelem: Mihály - Sós0  1Páros győzelem: Földi - Madarász
Páros győzelem: Kasler - Török0  1Páros győzelem: Vas - Hrustinszky
8:10
Szada SE I.
Szada SE I. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Oldal 2 a 5
Megjelenés20