Pest megye „B” Dél 2014/15

Nyomtatás

5. forduló

csütörtök 16 október, 2014 18:30 King-Pong SE II.
King-Pong SE II.
King-Pong SE II.1 : 17Tárnok
1:17
Tárnok I. sz. Általános Iskola
csütörtök 16 október, 2014 18:30 King-Pong SE I.
King-Pong SE I.
King-Pong SE I.14 : 4Nagykáta II.
14:4
Nagykáta II.
Nagykáta II. I. sz. Általános Iskola
csütörtök 16 október, 2014 19:00 Albertirsa
Albertirsa8 : 10Maglódi II.
8:10
Maglódi II.
Maglódi II. Általános Iskola
vasárnap 19 október, 2014 09:00 DMTK II.
DMTK II.
DMTK II.11 : 7Kakucs SE II.
Egyéni győzelem: Kiss Tamás3  2Egyéni győzelem: Skodák István
Egyéni győzelem: Tóth István3  2Egyéni győzelem: Mandovics Gergely
Egyéni győzelem: Jenei Gábor2  1Egyéni győzelem: Csernák Attila
Egyéni győzelem: Starostiák József2  1Egyéni győzelem: Vancskó Ádám
Páros győzelem: Jenei - Starostiák1  1Páros győzelem: Mandovics - Csernák
Páros győzelem: Tóth - Takács L0  0Páros győzelem: Skodák - Vancskó
11:7
Kakucs SE II.
Kakucs SE II. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
hétfő 20 október, 2014 18:00 Cegléd VSE III
Cegléd VSE III
Cegléd VSE III17 : 1Csömöri SE II.
17:1
Csömöri SE II. CVSE Sportcsarnok

6. forduló

csütörtök 06 november, 2014 12:00 King-Pong SE I.
King-Pong SE I.
King-Pong SE I.15 : 3Csömöri SE II.
15:3
Csömöri SE II. I. sz. Általános Iskola
szombat 08 november, 2014 13:00 Tárnok
Tárnok8 : 10Kakucs SE II.
8:10
Kakucs SE II.
Kakucs SE II.
szombat 08 november, 2014 16:30 Gyáli ASE II.
Gyáli ASE II.
Gyáli ASE II.6 : 12Cegléd VSE III
6:12
Cegléd VSE III
Cegléd VSE III Ady Endre Általános Iskola
szombat 08 november, 2014 18:00 Maglódi II.
Maglódi II.
Maglódi II.15 : 3King-Pong SE II.
15:3
King-Pong SE II.
King-Pong SE II. Maglódi Általános és Vermesy Péter Művészeti Iskola
vasárnap 09 november, 2014 10:30 Nagykáta II.
Nagykáta II.
Nagykáta II.5 : 13Albertirsa
5:13
Albertirsa

7. forduló

szombat 15 november, 2014 09:00 DMTK II.
DMTK II.
DMTK II.13 : 5Albertirsa
Egyéni győzelem: Tóth István4  2Egyéni győzelem: Timár Gyula
Egyéni győzelem: Kiss Tamás3  1Egyéni győzelem: Szász András
Egyéni győzelem: Starostiák József3  1Egyéni győzelem: Nagy András
Egyéni győzelem: Jenei Gábor2  0Egyéni győzelem: Kovács László
Páros győzelem: Jenei - Starostiák1  1Páros győzelem: Timár - Kovács
Páros győzelem: Tóth - Takács L0  0Páros győzelem: Szász - Nagy
13:5
Albertirsa II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
szombat 15 november, 2014 13:00 Tárnok
Tárnok10 : 8King-Pong SE I.
10:8
King-Pong SE I.
King-Pong SE I.
szombat 15 november, 2014 16:30 Gyáli ASE II.
Gyáli ASE II.
Gyáli ASE II.12 : 6Maglódi II.
12:6
Maglódi II.
Maglódi II. Ady Endre Általános Iskola
vasárnap 16 november, 2014 10:00 Kakucs SE II.
Kakucs SE II.
Kakucs SE II.6 : 12Cegléd VSE III
6:12
Cegléd VSE III
Cegléd VSE III KG Profil Kft.
vasárnap 16 november, 2014 10:30 Nagykáta II.
Nagykáta II.
Nagykáta II.13 : 5Csömöri SE II.
13:5
Csömöri SE II.

8. forduló

hétfő 17 november, 2014 18:00 Cegléd VSE III
Cegléd VSE III
Cegléd VSE III18 : 0King-Pong SE II.
18:0
King-Pong SE II.
King-Pong SE II. CVSE Sportcsarnok
szombat 22 november, 2014 09:00 DMTK II.
DMTK II.
DMTK II.14 : 4Nagykáta II.
Egyéni győzelem: Starostiák József4  1Egyéni győzelem: Lévai István
Egyéni győzelem: Kiss Tamás3  1Egyéni győzelem: Bencsik József
Egyéni győzelem: Jenei Gábor3  1Egyéni győzelem: Varró Barbara
Egyéni győzelem: Tóth István3  0Egyéni győzelem: Darula Norbert
Páros győzelem: Jenei - Starostiák1  1Páros győzelem: Lévai - Bencsik
Páros győzelem: Tóth - Takács L0  0Páros győzelem: Darula - Varró
14:4
Nagykáta II.
Nagykáta II. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
szombat 22 november, 2014 09:00 Csömöri SE II.
Csömöri SE II.0 : 18Gyáli ASE II.
0:18
Gyáli ASE II.
Gyáli ASE II.
szombat 22 november, 2014 13:00 Tárnok
Tárnok8 : 10Maglódi II.
8:10
Maglódi II.
Maglódi II.
vasárnap 23 november, 2014 10:00 Kakucs SE II.
Kakucs SE II.
Kakucs SE II.11 : 7Albertirsa
11:7
Albertirsa KG Profil Kft.
Oldal 2 a 3
Megjelenés20